Праект "Літаратурны Гродна"

Дата: 11 февраля в 12:55, Обновлено 27 сентября в 09:27
Автор: Бартош Т. В.

25 верасня 2019 года распачаўся новы сезон у гродзенскім грамадска-дыскусійным клубе “Словадром”, у якім прымаюць актыўны ўдзел старшакласнікі з нашай школы. Тэма першага паседжання – “Мэта нашага жыцця”.

Прэзентацыя зборніка-альманаха "Альшанскі перазвон"

27.02.2019 г. адбылося чарговае пасяджэнне грамадскага дыскусійнага клуба “Словадром”, прысвечанае Міжнароднаму дню роднай мовы

19.12.2018 г.  у канферэнц-зале Гродзенскай абласной бібліятэкі адбылося падагульняючае ў гэтым годзе паседжанне грамадскага дыскусійнага клуба “Словадром”, створанага Гродзенскім абласным аддзяленнем Саюза пісьменнікаў Беларусі

31.10.2018 г. у канферэнц-зале Гродзенскай абласной бібліятэкі імя Я. Карскага адбылося чарговае пасяджэнне грамадскага дыскусійнага клуба “Словадром”, у якім прынялі ўдзел кіраўнік нашай школьнай літаратурнай суполкі “Альшанскі перазвон” Урублеўская Э.У. са сваімі выхаванцамі – вучнямі 9-ых класаў.

22.11.2018 ў ДУА “Сярэдняя школа № 39 г. Гродна” адбылася  знамянальная падзея – урачыстае адкрыццё кабінета-музея "Літаратурны Гродна"

26.09.2018 года ў абласной навуковай бібліятэцы імя Я.Ф.Карскага адбылася тэматычная сустрэча ўдзельнікаў дыскусійнага клуба "Словадром"

25.04.2018 г. вучні школы прынялі ўдзел у пасяджэнні грамадскага дыскусійнага клуба "Словадром"

Прэзентацыя зборніка-альманаха "Альшанскі перазвон"